Obsah webu

Stránky a dokumenty

Doplňte svůj internetový obchod o obsah zajímavý pro klienty; přidávejte nové podstránky a dokumenty, kterými můžete zákazníka zaujmout a přesvědčit ke koupi vašeho zboží. Stručně a poutavě můžete vylíčit vznik a cíl vaší firmy, zmínit se o certifikaci produktů nebo přidat kontakty výdejního místa, lokální prodejny či kamenné pobočky. Vše záleží na vás.

Vytvoření stránky

Stránku / podstránku vytvoříte kliknutím na tlačítko ,přidat novou stránku'. Stránka bude vložena po vyplnění těchto polí:

PolePopis
NadpisNadpis vaší stránky / podstránky.
PořadíČíselné pořadí určuje umístění, kolikátá se stránka zobrazí.
ZobrazováníUrčení, zda se stránka zobrazí od okamžiku vložení či později. Při výběru ,,volby zobrazit od.." je možné dopředu načasovat, od kdy bude stránka na webu zobrazena.
Zobrazit v menuUrčení, zda se má stránka zobrazit v hlavním menu internetového obchodu nebo ne.
Jako podstránkaUrčení, zda se má právě editovaná stránka e-shopu zobrazovat jako podstránka. Pokud ji tak zobrazovat nechcete, zvolte ,nikoliv'. V případě, že chcete, aby tato stránka byla podřazená jiné stránce, zvolte kliknutím na výběrový box název dané stránky (aby byla tato volba aktivní, je potřeba mít založeny nejméně dvě stránky).
Obsah stránkyObsah stránky.

Přehled stránek

Přehled všech stránek naleznete ve spodní části stránky - obsahuje všechny nastavitelné údaje a počet zhlédnutí. Kteroukoliv stránku je možno kdykoliv editovat kliknutím na její název, nebo smazat kliknutím na křížek vlevo.