Nastavení e-shopu

Správa administrátorů

Nestarejte se o svůj internetový obchod sami. V sekci Nastavení - Administrátoři můžete do systému přidat libovolný počet administrátorů, kteří za vás mohou vyřizovat objednávky a zajistit plynulý chod e-shopu.

Vytvoření účtu administrátora

Účet administrátora vytvoříte kliknutím na tlačítko ,přidat nového uživatele'. Vyplňte povinné údaje a nastavte tyto pravomoce:

PravomocePopis
Přístup a správa kategorie kategorieUživatel může editovat kategorie zboží v e-shopu.
Přístup a správa kategorie produktyUživatel může libovolně editovat a vkládat nové položky do produktové části e-shopu.
Přístup a správa kategorie objednávkyUživatel může prohlížet a editovat libovolné objednávky.
Přístup a správa kategorie obsahUživatel může editovat libovolný obsah internetového obchodu, dostupný na stránce Obsah.
Přístup a správa kategorie uživateléUživatel může editovat či smazat z databáze účet kteréhokoliv do systému zaregistrovaného uživatele.
Přístup a správa kategorie statistikyUživatel může prohlížet jakékoliv statistiky a reklamní kampaně internetového obchodu, i jejich průběh.
Přístup a správa kategorie nastaveníUživatel může měnit jakékoliv nastavení internetového obchodu na stránce Nastavení. Tuto volbu doporučujeme udílet pouze ověřeným uživatelům.

Přehled a editace administrátorů

Přehled všech účtů s pravomocemi administrátora naleznete ve spodní části stránky. Profilové údaje můžete kdykoliv změnit kliknutím na název účtu.