Nastavení e-shopu

Vzhled e-shopu

Kvalitní a profesionální vzhled je v dnešní době jedním z rozhodujících faktorů při nákupu uživatelů přes internet. Do vašeho internetového obchodu s přívětivým a přehledným designem se budou kupující vracet rádi a vaše zisky jen porostou.

Změna šablony

Systém Ekošík.cz vám ze začátku nabízí několik jednoduchých, graficky přístupných prostředí internetového obchodu. Pro ty, kdo mají zkušenost se stylopisy, nabízíme možnost nahrát si vlastní vzhled e-shopu pomocí vložení CSS (Cascading Style Sheets) souboru.

Z tabulky se seznamem dostupných grafických šablon můžete zvolit téma kliknutím na tlačítko výběru. Po kliknutí na název šablony se v novém panelu vašeho prohlížeče zobrazí, jak bude zvolené téma vypadat. Změny uložíte kliknutím na tlačítko ,Změnit vzhled'.

Použití vlastní šablony

Pro použití vlastního stylopisu zaškrtněte volbu ,Vlastní CSS', do vstupního pole URL vložte odkaz na soubor stylopisu CSS, který chcete použít. Změny uložíte kliknutím na tlačítko ,Změnit vzhled'.

TIP - profesionální grafické šablony!

Nejste webový grafik a chcete pro svůj internetový obchod jen to nejlepší? V dnešní době se investice do profesionálního webdesignu rozhodně vyplatí. Zvyšte obrat svého e-shopu, naši grafici vám vypracují webový design šitý na míru. O nabídce profesionálního webdesignu e-shopu se více dozvíte zde.