Nastavení e-shopu

Pokročilé nastavení obchodu

V sekci Nastavení - Pokročilé nastavení obchodu naleznete formulář, obsahující pokročilé nastavení fungování vašeho internetového obchodu. Zahrnuje tyto parametry:

ParametrPopisMožné hodnoty
Krátký popisek obchoduNěkolika slovy nebo frází popište svůj internetový obchod nebo jeho zaměření. Použito jako titulek stránky.
Klíčová slova obchoduVložte klíčová slova, která vystihují vaše produkty, kategorie, váš e-shop. Použito jako klíčová slova.
Popis obchoduStručně popište zaměření svého e-shopu. Použito jako META popis.
Produkty na hlavní stránce Určení, které produkty se budou zobrazovat na titulní stránce internetového obchodu.náhodné zboží / naposledy zakoupené zboží / nejnovější zboží
Skrývat nedostupné zboží Pokud je zboží nedostupné, bude nakupujícím skryto.ano / ne
Diskuse k produktůmK jednotlivým položkám v internetovém obchodu bude možné přidávat příspěvky a ohlasy uživatel ke konkrétnímu druhu zboží.vypnuto / zapnuto, nutno předem schválit příspěvky - příspěvky, vložené do uživatelské diskuze je potřeba nejprve schválit administrátorem / zapnuto, automaticky schválené příspěvky - příspěvky se do diskuze vkládají automaticky, bez potřeby schvalování administrátorem
Zobrazovat produktové číslo, je-li definovánoano / ne
Zobrazovat číslo dílu je-li definovánoano / ne
Zobrazovat EAN je-li definovánano / ne
Parametry spouštěníPokud vám byly při udělení licence k provozování e-shopu zaslány Parametry spouštění, vložte je do tohoto textového pole. V opačném případě nechte pole prázdné.